Age Verification

To use the Insharevape website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.

We use cookies to improve our website and your experience browsing it. By continuing to browse our website you accept our cookie policy

за нас

Профил на компанијата

Шенжен inShare технологија копродукции, ООДе на високо-технолошкиот потфат интегрирање на R & D, производство и продажба на електронски цигари. Како една од водечките и уникатен дизајн концепт и стабилно решение снабдувач во индустријата, ние обезбеди конкурентна, персоналните и ефективни решенија и услуги за потрошувачите е-цигари, канал провајдери и дистрибутери да им помогне да успее. Ние го освои двете светски класа почести: "Награда за најдобар производ" во тобако Прикажи на TPC во Лас Вегас и "Годишна награда на производот" на Vaper фер и Сиса Messe во Франкфурт, Германија во 2015 година е trictly имплементира системот за управување со квалитет ISO9001 и ISO14001 еколошки стандарди за управување со системот, кој гарантира стабилноста и сигурноста на електронски производи цигара. ние се придржуваат на принципот на "прв клиент, квалитет прво, угледот првиот", да дава најдобар квалитет на услуги за нашите партнери.

 

Фабрика изложбена сала

公司 展厅-изложбен-hall-

бренд моќ

Како еден од првите компании ангажирани во професионална R & D и производството на електронската индустрија на цигари, компанијата е формирана свој уникатен производ синџир. И го освои добра репутација на пазарот. На производи се извезуваат во Северна Америка, Јужна Америка, Европа, Русија, Југоисточна Азија и во други 48 земји и региони. InShare е една од ретките на државно ниво високо-технолошкиот претпријатија со независен брендови и независни правата на интелектуална сопственост во индустријата. Таа има речиси 100 корисен модел патенти, патенти изглед и изум патенти.

услуга филозофија

InShare е посветена на обезбедување "навремено, професионални и искрена служба на нови и стари клиенти". "Да се ​​биде водечки светски интегриран снабдувач на електронски цигари и нови тутун R & D, производство и продажба", да ви помогне да се заштеди енергија и намалување на емисиите, зелена и заштита на животната средина, за клиенти Направете здрав живот како што е нашата мисија, да се фокусира на потребите на клиентите , и постојано подобрување за да се исполнат потребите на клиентите.

R & D способности

InShare инсистира на независно истражување и развој да се создаде единствена е-цигара бренд. Во моментов, компанијата има повеќе од 11 сопствен производ бренд линии, и измисли и воведе голем број на e-цигара технологии, како што BOX МО, интелигентни корекција моќ, регулација stepless, и ултра-прецизност. Контрола на температурата, многу мала моќност мирување, униформа греење, памук-бесплатна нафта водечки технологија, батеријата брзо полнење, ниска температура согорување технологија, итн Тоа е, исто така, една од првите компании електронски цигари да се истражуваат развој на батерии за безбедност, затворен чад нафта системи и други технологии. Голем број на технологии станаа индустриски стандард.

Патенти и сертификати

inShare
Корисен модел патенти
Корисен модел патенти
云 享 ISO9001-19年英文

изложба Покажи

компанијата култура

Компанијата има одлична кохезија и хумана претпријатието култура, се придржуваат интегритет, прагматични и иновативни.

производство состанок
Решителна војна
вработените вечера
Пролетен фестивал партија 2018

за развој на компанијата

Менаџмент - управување со научните согласност извонредност
scientization Друштвото за управување, стандардизација контрола на квалитетот; нормализација маркетинг менаџмент, управување со ИТ услуги starization. Научниот менаџмент може да лета повисоко, а согласно совршеност за изградба на сто години на угледот.

Таленти - Една група Еден сон
Собирање група на добро управување, експертиза и суперего елити; успеа во изградба на научат организација, да се исполни преку hardwork, да се подобри selfvalue, да продолжи развојот на личноста координирани со тимски дух, да се унапредат со времето преку континуирано учење

Наследство - Шарени живот летање сон
култура депозит ни дава размислување умот; Пати тренд ни дава крилја летање; мувла расположение, сон муви, повторувајќи светиот дух на нашата компанија, ние би сакале да се искачи повисоко од небото.