Age Verification

To use the Insharevape website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.

We use cookies to improve our website and your experience browsing it. By continuing to browse our website you accept our cookie policy

Nico

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Nico
Description: Flakshëm Vape stilolaps
Markë: inShare
Material: Pure Aluminium
Kapaciteti Bateria: Built-in 280 mAh bateri lithum
Puff: About 300 puffs(According to individual usage)
tarifimit Metoda: Flakshëm, hedhin pas përdorimit
peshë Vape stilolaps: 15.4g
madhësinë Vape: 94.4 * 15.5 * 6.5 mm
Tank: 1.3 ml for cbd & e-juice
spirale: Cotton
Heating coil resistance: 1.8Ω
Surface Process: Sticker/Oxidation/Baking paint/Can be customized
MOQ: 100 set, OEM / ODM rendit nevoja 1000 grupe
Certifikatat: CE, RoHS


Udhëzim produkt

Detail Product

Produkt Tags

New Flakshëm pen bosh Vape hardware për CBD ose e-lëng

 

Nico Disposable Vape Pen Instruction

 

Dukje: Ky është një lloj i ri i sheshtë stilolaps disponueshme Vape, material aliazh alumini, sipërfaqe efekt gjemb, stileve të ndryshme të stickers me stile të ndryshme.

Pick up dhe thith, lehtë për të vepruar.

CBD & E-lëng pod: The 1.2ml Kapaciteti tank, rreth 280 puffs. Është pod e disponueshme që nuk mund të zëvendësohet.

Bateria: Built-in bateri 280mAh, duke përdorur disponueshme, nuk ka nevojë për të ngarkuar, të hedhur atë pas përdorimit.

 

Nico Disposable Vape Pen Specification

 

New Flakshëm pen bosh Vape hardware për CBD ose e-lëng
Specifikim
Emri i produktit & Model Nico
pesha produkt 15.4g
materiali kryesor aliazh alumini
Ngjyrë Mund të personalizohet
Display ekran asnjë ekran ekran
tipar Plotësisht e disponueshme, hedhin pas përdorimit
Customized rich fruit flavors with dazzling colorful packaging
spirale pambuk
Kapaciteti tank 1.2 ml për CBD dhe e-lëng
madhësi (Lartësi) 94.0 * (Width) 15.5 * (trashësie) 6.5mm
Built-in Ose Bateri e jashtme Ndërtuar në bateri
Battery Kapaciteti (mAh) 280 (ndërtuar në 280mAH e kapacitetit bateri)
Rezistencë (Ω) 1.6Ω
Fuqia (W) 8.5W
ngarkesë
Koha Lead New e-cigareve
Metoda e transportit Transporti ajror, Express, etj
port Shenzhen China
Kushtet e pagesës T / T, L / C, Paypal

Pse Zgjidhni inShare?

 

R & D Ekipit

1. Keni një të plotë R & D ekip: inxhinierë MD, inxhinierë elektronike, inxhinierët e identitetit, projektues grafik, mund të takohen OEM / ODM customization e konsumatorëve të ndryshme.

2. Hulumtim dhe zhvillim rezultatet: më shumë se 100 patenta të lidhura e e-cigareve, duke përfshirë 10 patentat shpikje.

3. Ne kemi bashkuar dhe komunikuar me shoqatat e industrisë e-cigareve në familje dhe jashtë vendit, dhe janë të njohur me standardet e industrisë teknike në rajone të ndryshme të botës. Ne mund te percaktoje produktet që konsumatorët duhet në bazë të idesë së propozuar nga ana e konsumatorit. Nga shkëmbimi i mëparshëm informacionin e produktit, për hartimin e zhvillimit myk mesme, testi më pas mostra, nuk ka të dhëna të mjaftueshme për të vlerësuar, për të siguruar që produkti i plotëson më të fundit dhe më të efekteve cutting-edge të tregut.

4. Laboratori konfigurimit pajisje: vakum makinë presioni negativ, lartë dhe të ulët makinë provë temperatura, përmbajtja bateri metër, tym makine test, Salt makinë provë llak, dridhje kontrollor.

Pajisje elektronike cigareve
 
Prodhimi ynë
 

1. Menaxherët kanë një mesatare prej më shumë se 10 vjet përvojë.

2. Kuvendi site: vend prodhimi i 54,000 ft katrore 2, 10 linjat e kuvendit.

3. seminar Pluhuri-free: 11,000 square ft 2, linjat e 5 asamblesë, mund të strehojë 100 të punësuar.

Punëtoria 4. Injection: 32.000 square ft 2, 20 makina derdhur injeksion, CNC / machine shkëndijë dhe pajisjet tjera për përpunimin e myk.

5. pajisje të avancuar e prodhimit: makinë automatike afishe, vaj mbushje makine, gdhendje lazer makine, makine shtypjen ekran.

Prodhimi i cigareve elektronike linjë
 
 
Kontrollit të cilësisë ynë
 

1. Complete sistemit të menaxhimit të certifikimit të ISO9001.

2. pajisjet e inspektimit të plotë për prodhimin e linjës: Testues i rezistencës, mikrofon ndjeshmëri kontrollor, thithje rezistencës kontrollor, USB akuzuar provë. 100 Testi% e produkteve të linjës të prodhimit për të siguruar normën kualifikuese produktit arrin 99,9%.

3. Menaxhimi Perfect zinxhirit të furnizimit, i pavarur Njësia e Menaxhimit IQC, menaxhimin e materialeve të papërpunuara, dhe në mënyrë rigoroze të kryejë inspektimin në hyrje sipas standardeve AQL1.0 për të siguruar se materialet hyrëse të plotësojnë kërkesat e cilësisë.

4. periodik materiale të papërpunuara RoHS testimi, si dhe një RoHS zinxhirit të furnizimit të garantuar marrëveshjen për të siguruar që të gjitha materialet hyrëse të përmbushur standardet mjedisore të BE.

5. Procesi i cilësisë Perfect për të siguruar anomali të cilësisë, nga burimi i furnizimit me ndjekjen e mëvonshme.

Produktet e duhanit 6. E-cigareve kanë kaluar certifikimit CE / RoHS / TPD BE-së, dhe gjithashtu mund të plotësojë nevojat e klientëve për të bërë vërtetimin kualifikimin e secilit rajon.  


  • Previous:
  • Next:

  • Disposable Vape PenDisposable Vape Pen

  • Related Products